Czas Realizacji zamówienia i dostępność towarów

aktualizowana w czasie rzeczywitstym
Czas realizacji zamówienia i dostępność towarów

Jak wygląda dostępność towarów?

Stany magazynowe produktów są na bieżąco aktualizowane i dokładamy wszelkich starań aby zgadzały się z faktycznym stanem. Kolorowe znajdujące się w tabeli produktu informuje o stanie magazynowym. I tak:

 

Zielone pasek oznacza że na stanie posiadamy dużą ilość towaru. W tym przypadku towar wysyłamy zazwyczaj w następny dzień roboczy lub nawet w ten sam dzień, jeśli zdążymy skompletować Twoje zamówienie przed przyjazdem kuriera.

 

Jasnozielony pasek oznacza że na stanie posiadamy małą ilość towaru i być może konieczne będzie domówienie towaru. W tym przypadku czas oczekiwania na towar może się przedłużyć o kilka dni.

 

Żółty pasek oznacza że na stanie posiadamy małą ilość towaru i być może konieczne będzie domówienie towaru. W tym przypadku czas oczekiwania na towar może się przedłużyć o kilka dni.

 

Jasneoczerwony pasek oznacza że produkt jest chwilowo niedostępny i nie można go zamówić.

 

Czerwony pasek oznacza że produkt jest chwilowo niedostępny i nie można go zamówić.

W wypadku zamówień na większą ilość sztuk danego produktu może okazać się, że nie posiadamy na magazynie wystarczającej ilości towaru. W tym przypadku jak najszybciej kontaktujemy się z Państwem telefonicznie i podajemy czas oczekiwania na towar, który zazwyczaj przedłuża się o kilka dni roboczych.

Jak wygląda dostępność towarów?

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNI ROBOCZE

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 15 - nadawane są standardowo w ciągu 24h, licząc od dnia złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty na koncie (nie dotyczy płatności za pobraniem, wtedy czas liczymy od złożenia zamówienia)

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w ciągu dwóch dni roboczych po złożeniu zamówienia.

PRZYKŁAD

Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz. 14.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta do czwartku. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 16.00 - przesyłka zostanie nadana do wtorku z przewidywaną dostawą na środę (jednak najczęście w tym przypadku zamówienie zostaje wysłane w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek).

W jakim czasie firma kurierska dostarcza przesyłkę?

KURIER NA TERENIE POLSKI

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 24h od złożenia zamówienia.

ODBIÓR OSOBISTY (Strzegom. ul. Koszarowa)

W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 48 godzin. Do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.